Lutera Akadēmija un RARZI aicina uz konferenci par karu un mieru kristīgās antropoloģijas skatījumā

2024.gada 10. un 11.maijā Lutera Akadēmija (LA) sadarbībā ar Rīgas Augstāko reliģijas zinātņu institūtu (RARZI) organizēs starptautisku un ekumēnisku konferenci “Miers un karš kristīgās antropoloģijas skatījumā”. Divu dienu laikā gaidāma plaša un bagāta programma. Konferencē uzstāsies gan abu augstskolu pārstāvji, gan arī pārstāvji no citām Latvijas un ārvalstu augstskolām.
iesūtīts: 03.05.2024lasīt tālāk »

Lutera Akadēmijas studentu pētniecisko darbu konkurss

2024.gada 12.aprīlī notika Lutera Akadēmijas ikgadējā studentu pētniecisko darbu konkursa noslēgums. LA stratēģiskais pētniecības virziens tēmas plašuma un dziļuma dēļ joprojām ir luteriskā antropoloģija mūsdienu kontekstā. Konkursantu darbu tēmas tika izvēlētas saskaņā ar to, ietverot plaša spektra teoloģiskās disciplīnas.
iesūtīts: 02.05.2024lasīt tālāk »

Vijas Beinertes grāmatas “Mans konservatīvais kompass” prezentācija

Vijas Beinertes grāmatas “Mans konservatīvais kompass” prezentācija notiks 8.decembrī plkst.17.30 Lutera Akadēmijā. Prezentācijas pasākumā būs: saruna par grāmatas tapšanu, ieskats studiju darbu sagatavošanā “Kā uzrakstīti eseju?”, iespēja iegādāties V.Beinertes grāmatu "Mans konservatīvais kompass" un eseju grāmatu "Vārdi un klusums".
iesūtīts: 06.12.2023lasīt tālāk »

Profesora Paula Žibeika memoriālā auditorija

1.septembris šogad Lutera Akadēmijā iesākās ne tikai ar tradicionālo svētku dievkalpojumu un svētku kliņģeri, bet arī ar kādu nozīmīgu un paliekošu notikumu tās akadēmiskajā dzīvē. LA saimei tika prezentēts profesora Paula Žibeika (1910 – 2006) auditorijas memoriālais iekārtojums. Savās pārdomās par profesora mācītāja kalpošanu un akadēmisko darbu dalījās viņa bijušie studenti: Teoloģijas seminārā Dr. Guntis Kalme un Teoloģijas fakultātē Mg. Laila Čakare.
iesūtīts: 03.09.2023lasīt tālāk »
Ziņojumi
 

*****
2023./2024.akag. gada PAVASARA semestra LEKCIJU PLĀNS šeit>


Sadarbības partneri
fb
© 2024 Nodibinājums “Lutera Akadēmija”. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »