Kā mūs atrast?

Adrese: Alksnāja iela 3, Rīgā

‌W4W6+CG Riga

Ar kājām
‌Par Akadēmijas ieeju mazajā Alksnāja ielā kalpo lieli un tumši koka vārti tajā ielas pusē, kur atrodas arī lielā Rīgas Reformātu Baznīcas ēka uz Mārstaļu un Alksnāja ielas stūra. 

Ar mašīnu
‌Autostāvvietu skaits Akadēmijas iekšpagalmā ir ļoti ierobežots, tāpēc lūdzam nepieciešamības gadījumā sazināties ar mums pirms ierašanās, lai noskaidrotu brīvu vietu pieejamību. No Akadēmijai tuvām autostāvvietām iesakām lietot stāvvietas uz Aspazijas bulvāra un Krišjāņa Barona ielas Vecrīgas tuvumā.

No lidostas
‌Visērtākais veids kā nokļūt Akadēmijā no lidostas ir ar taksometru vai ar autobusu. Taksometra brauciens no lidostas līdz Akadēmijai atkarībā no satiksmes ilgst aptuveni 20 minūtes, un autobusa - 25 minūtes. Lai no lidostas nokļūtu Akadēmijā der gan 22. autobuss, gan 322. ekspresbuss, un abu gadījumā tuvākās pieturas Akadēmijai ir '11. novembra krastmala' no vienas Vecrīgas puses, un - 'Autoosta' no otras puses. Vairāk par tarifiem, biļešu cenām, autobusu grafikiem un taksometru pakalpojumu iespējām var atrast šeit: https://airport-transport.lv/

Ziņojumi
 

*****
2023./2024.akag. gada PAVASARA semestra SESIJAS GRAFIKS šeit>


Sadarbības partneri
fb
© 2024 Nodibinājums “Lutera Akadēmija”. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »